сабота, 16. јануари 2021. Вести денес: 75
home Познати

Андриана Лима се појави без градник на себе- фановите паднаа во транс по овој нејзин изглед (ВИДЕО)

Андриана Лима се појави без градник на себе- фановите паднаа во транс по овој нејзин изглед (ВИДЕО)

Андриана Лима вчера прошета на црвениот килим на филмскиот фестивал во Кан.

Притоа не пропушти шанса а да не заблеска на преубав фустан со висок шлиц.

Светкавиот фустан на бразилскиот модел Лима изгледаше совршено.

Таа се појави во фустан со гол грб под кој не носеше градник, а многумина се согласија дека имаше најубав фустан.

Коронавирус