понеделник, 10. август 2020. Вести денес: 157
home Познати

Анастасија во минијатурно бикини покажа дека нема секаде чоколаден тен- од оваа глетка на момците се и сешто им падна на памет

Анастасија во минијатурно бикини покажа дека нема секаде чоколаден тен- од оваа глетка на момците се и сешто им падна на памет

Младата српска пејачка Анастасија Ражнатовиќ вчерашниот топол ден го искористи за да се одмори во Нови Сад.

Таа таму се дружеше и уживаше со пријателите, но не било каде, туку на глисер каде и се сончаше во костим за капење.

Откако конечно дојдоа вистинските летни денови, таа одлучи да се посвети на сончањето и потемнувањето на своето тело.

 

View this post on Instagram

 

Underneath the big blue sky… 💙🚤🌊

A post shared by 🔱 A N A S T A S I J A 🔱 (@raznatovicanastasija) on

Во еден момент наследничката на Цеца заигра и мешаше со куковите, по што на момците веднаш им се заврти во умот од провокативниот танц на пејачката облечена во минијатурно бикини и танга на себе.

Коронавирус