среда, 22. јуни 2022. Вести денес: 145
АКТУЕЛНО

Падна владата во Бугарија, Кирил Петков повеќе не е премиер

home Познати

Анастасија сама си купи автомобил – овој пат наместо скапоцен „ѕвер“ во гаражата на Цеца овој е единствен од тој тип, нема да верувате на скромноста (ФОТО)

Анастасија сама си купи автомобил – овој пат наместо скапоцен „ѕвер“ во гаражата на Цеца овој е единствен од тој тип, нема да верувате на скромноста (ФОТО)

Пејачката Анастасија Ражнатовиќ неодамна положи за кола, па не чекаше да помине ниту малку време и веднаш се поднови со нов автомобил.

Анастасија овие денови низ Белград беше уловена од страна на екипата на „Папарацо лов“ со новиот џип додека друштво и правеше нејзиниот тетин, сопругот на Лидија.

Според приложеното, Анастасија се подновила со џип од марката „Нисан“ во вредност од 40 илјади евра.

Екипата на „Папарацо лов“ пишува дека таа не направила ниту една грешка и дека била одличен школски возач.

Инаку Анастасија уште пред неколку години доби на подарок црвен Ренџ Ровер од својата мајка Цеца која го користеше со возач, додека сега наместо „бесна“ машина и вредна стотици илјади евра се одлучи за скромен „Кашкаи“.

Коронавирус