понеделник, 1. јуни 2020. Вести денес: 19
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Познати

Анастасија Ражњатовиќ во топлес издание (ФОТО)

Анастасија Ражњатовиќ во топлес издание (ФОТО)

Ќерката на балканската дива, Светлана Цеца Ражњатовиќ, пејачката Анастасија Ражњатовиќ одлучила да ги израдува своите обожаватели и следбеници на социјалната мрежа на Инстаграм.

Имено убвата пејачка, имала прилика да се фотографира за едно познато списание, па една од сетот фотографии решила да сподели на Инстаграм со своите следбеници.

На оваа фотографија Анастасија покажа како изгледа гола до половината, делот кај градите и го покриваат ракавици, кои што истата ја прават уште по ефективна, пишуваат српските медиуми.

Пејачката предизвика лавина на коментари на социјалните мрежи, а најсреќни секако беа припадниците на спротивниот пол.

View this post on Instagram

Novi @story.srbija je u prodaji❤️

A post shared by 🔱 A N A S T A S I J A 🔱 (@raznatovicanastasija) on

Коронавирус