понеделник, 26. септември 2022. Вести денес: 98
home Познати

Анастасија Ражњатовиќ во танга и со задникот во преден план: Атрактивната пејачка уште еднаш покажа со што располага (ФОТО)

Анастасија Ражњатовиќ во танга и со задникот во преден план: Атрактивната пејачка уште еднаш покажа со што располага (ФОТО)

Младата музичка sвезда Анастасија Ражнатовиќ моментално е во Мексико, каде ужива на одмор со своите пријатели.

Со секојдневни фотографии кои таа ги објавува на социјалните мрежи покажува во каков рај се наоѓа, а не избегнува да ја прикаже и својата одлична фигура.

На последната фотографија таа позираше потпрена на дрво додека седеше во песок во неколку различни пози.

„Божица“, „Не си реален“, „Згодна“ … се само некои од коментарите под нејзиниот пост.

Најнови вести

Коронавирус