сабота, 6. јуни 2020. Вести денес: 0
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Познати

Анастасија Ражњатовиќ во минијатурно бикини (ФОТО)

Анастасија Ражњатовиќ во минијатурно бикини (ФОТО)

Ќерката на српската пејачка Цеца, Анастасија пред неколку дена го прослави својот 21 роденден.

Често е активна на социјалните мрежи и објавува провокативни фотографии и видеа, сега повторно провоцира.

Имено таа објави кратко видео од себеси додека танцува и пее без трошка шминка и во минијатурно бикини кое едвај ги покриваше нејзините интимни делови.

Коронавирус