четврток, 23. март 2023. Вести денес: 72
home Познати

Анастасија Ражњатовиќ во кратко фустанче со акцент на деколтето го запали интернетот (ФОТО)

Анастасија Ражњатовиќ во кратко фустанче со акцент на деколтето го запали интернетот (ФОТО)

Анастасија Ражњатовиќ, на воодушевување на сите, се повеќе се опушта, како на сцената и на интервјуата, така и во приватноста.

Иако никогаш не ја преминува границата на вкусовите, пејачката во последно време на социјалните мрежи објавува жешки фотографии, притоа предизвикувајќи воодушевување кај припадниците на посилниот пол.

Последната во низа предизвика лавина на коментари поради комбинацијата која што таа ја одбрла.

Преубавиот фустан со акцент на деколтето ја рзбуди фантазијата кај многумина.

„Оваа девојка нема конкуренција“, „Преубава си“, „Ангел“, гласеа само некои од коментарите

loading...