недела, 29. ноември 2020. Вести денес: 66
home Познати

Анастасија Ражнатовиќ се разголе на Тајланд (ФОТО)

Анастасија Ражнатовиќ се разголе на Тајланд (ФОТО)

Ќерката на Цеца побегна на топло од зимата,  па овој пат како никогаш порано се расоблече и фотографијата ја сподели со своите фанови.


Анастасија Ражнатовиќ како ластовичките – отпатува од Србија да презими во потоплите краишта, а за та намера го избра Тајланд, кој во пејачката го разбуди сиот нејзин сексапил.

Анастасија објави фотографија од себе на својот Инстаграм, позирајќи седната на лулашка на песочната плажа, со широко раширени нозе во ептен мини – бикини.

Дека и денот и ноќта во Тајланд ги користи за „забава до бесвест“, покажуваат фотографиите од нејзиното стори, каде Анастасија во друштво на својата цицлеста другарка, не пропушта добра журка!

 

извор: vistina.com.mk

Коронавирус