петок, 30. септември 2022. Вести денес: 0
home Познати

Анастасија Ражнатовиќ отпатува во рајот на земјата – веднаш сподели фотографии од ова егзотично место! (ФОТО)

Анастасија Ражнатовиќ отпатува во рајот на земјата – веднаш сподели фотографии од ова егзотично место! (ФОТО)

Музичката ѕвезда Анастасија Ражнатовиќ отпатува на Малдивите, од каде објави снимка и го покажа рајот каде ќе ги помине следните неколку дена.

Имено, Анастасија беше снимена веднаш штом пристигна на оваа егоистична дестинација и покажа дека таму сега температурата е околу 30 степени.

Носеше црна маица со прерамки и цело време носеше маска на лицето.

– Сѐ сум само „свежа“ не сум, напиша Ражнатовиќ, која позираше без шминка.

Коронавирус