понеделник, 18. октомври 2021. Вести денес: 5
home Познати

Анастасија Ражнатовиќ конечно откри во каков однос е со снаата Богдана: Со една фотографија објасни сè

Анастасија Ражнатовиќ конечно откри во каков однос е со снаата Богдана: Со една фотографија објасни сè

Објави фотографија и ѝ напиша преслатка порака…

Вељко и Богдана Ражнатовиќ во јуни минатата година го добија синот Жељко, кој внесе голема радост во нивниот живот, како и во животите на членовите на нивните семејства.

Иако Вељко и Богдана живеат во Тител, Цеца и Анастасија се многу поврзани со малиот Жељко, па така се трудат скеое слободно време да го поминат со него.

„Мојата убава снаа и моето жолто пиленце најслатко“ – напиша кратко Ражнатовиќ на фотографијата на која Богдана насмеана позираше покрај синот, кој седи во количка.

Најнови вести

Локални избори 2021