петок, 10. јули 2020. Вести денес: 171
МЕГА БОМБА

Еве ја целата листа: Речиси цело семејство Заеви, министри, градоначалници и функционери на СДСМ добија кривични од Боки 13

home Познати

Анастасија Ражнатовиќ го прослави 22-от роденден во опуштено издание, а дуваше свеќи дури на две торти (видео)

Анастасија Ражнатовиќ го прослави 22-от роденден во опуштено издание, а дуваше свеќи дури на две торти (видео)

Младата пејачка и наследничка на Цеца Ражнатовиќ, Анастасија, го прослави 22-от роденден во кругот на најблиските во опуштено издание.

На масата пред себе имаше две торти, а додека ги дуваше свеќите направи таков израз на лицето од кој и самата се насмеа.

„Какво женствено дување свеќи“, кажа таа, но не откри која желба си ја замисли.

 

Парламентарни избори 2020