вторник, 7. февруари 2023. Вести денес: 45
АКТУЕЛНО

Расте бројот на загинати во Турција и Сирија, спасувачите во трка со времето

home Познати

Анастасија Ражнатовиќ едвај чека прилика да се разголи: Погледнете во какво бикини позира! (ФОТО)

Анастасија Ражнатовиќ едвај чека прилика да се разголи: Погледнете во какво бикини позира! (ФОТО)

Пејачката Анастасија Ражнатовиќ плени со својот изглед каде и да се појави. Со оглед на тоа дека сака да објавува фотографии на социјалните мрежи, таа постојно е „бомардирана“ со коментари на сметка на нејзината убавина.

Малата Ражнатовиќ и овој пат објави фотографија на која позира во минијатурни бикини…

Да бидеме искрени, таа не изгледала никогаш подобро…

За кратко време оваа нејзина фотка доби илјадници лајкови и коментари.

Погледнете ја:

 

View this post on Instagram

 

No restraint ?

A post shared by ? A N A S T A S I J A ? (@raznatovicanastasija) on