понеделник, 21. јуни 2021. Вести денес: 142
home Познати

Анастасија прозбори за првиот бакнеж во животот- овој искрен одговор не го очекуваше никој, особено нејзиното прво момче

Анастасија прозбори за првиот бакнеж во животот- овој искрен одговор не го очекуваше никој, особено нејзиното прво момче

Ќерката на Светлана Цеца Ражнатовиќ, Анастасија често во јавноста го насочува вниманието кон себе, особено преку социјалните мрежи.

Овие денови, тоа што најмногу ги интересираше фановите беше изјавата на Анастасија околу нејзиниот прв бакнеж.

Имено таа во емисијата „Глоси лично“ раскажала дека бакнежот бил ужасен и сака што поскоро да го заборави.

Таа исто така вели дека бакнежот го памети како одвратен, а по оваа нејзината искреност наиде на изненадување кај фановите.

Најнови вести

ЕУРО 2020

Македонија