среда, 19. јануари 2022. Вести денес: 76
home Познати

Анастасија проговори за љубовта: Моите песни се ќе ви откријат!

Анастасија проговори за љубовта: Моите песни се ќе ви откријат!

Ќерката на Светлана Цеца Ражнатовиќ, Анастасија, се почесто е присутна во медиумите, бидејќи сака да се промовира како пејачка. Таа е се повлијателна, како во модниот, така и во музичкиот свет. Нејзиниот прв сингл предизвика голем одек во јавноста, а како песната зборува за совршениот љубовен пар, не може да се избегне прашањето, дали нејзиниот живот е совршен во љубовна смисла.

-За мојот љубовен живот веќе две години упорно ме прашуваат и сите ги интересира сето тоа, но јас навистина сето тоа сакам да го задржам за себе. Мислам дека нема потреба да се ескпонирам на таков начин. Откако ја почнав пејачката кариера, моите песни говорат за мене. Јас знам дека на луѓето тоа им е интересно, но тоа нека биде тоа, рекла ќерката на Цеца.

Најнови вести

Коронавирус