петок, 28. јануари 2022. Вести денес: 114
home Познати

Анастасија облече црвен провокативен фустан: Откако го крена шлицот ја разбуди фантазијата на мажите (ФОТО)

Анастасија облече црвен провокативен фустан: Откако го крена шлицот ја разбуди фантазијата на мажите (ФОТО)

Анастасија Ражнатовиќ мами воздишки каде и да се појави, а нејзините фотографии на социјалните мрежи секогаш собираат бројни лајкови.

Ќерката на Цеца овие денови ја разбуди фантазијата на мажите со жешки фотографии од плажа, а сега одлучи да облече провокативен црвен фустан.

Погледнете…

You’re my secret passion and I have no other. ?

A post shared by ? A N A S T A S I J A ? (@raznatovicanastasija) on

Коронавирус