вторник, 2. јуни 2020. Вести денес: 110
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Познати

Анастасија објави жешка фотографија во минијатурно бикини среде изолација- тоа што го напиша под неа им го упати на сите

Анастасија објави жешка фотографија во минијатурно бикини среде изолација- тоа што го напиша под неа им го упати на сите

Младата пејачка Анастасија Ражнатовиќ ги изненади своите фанови со тоа што сподели фотографија од својот летен одмор од кој се врати неодамна.

Додека пејачката е во карантин се присети на убавите топли денови кои ги помина ова зимо во Тајланд заедно со своето момче.

-Убаво се потсетувам на летото и плажата додека лежам на каучот намотана во ќебе, напиша Анастасија.

Таа упати и апел до сите да ја почитуваат мерката за да се заштитат сите бидејќи од нас зависи и конечно сето ова да заврши.

Коронавирус