понеделник, 6. јули 2020. Вести денес: 115
МЕГА БОМБА

Нова аудио бомба: Се гледам со Вице, дадоа зелено светло да му се зaпaли колата, Трајче Заев даде црвен картон да не работи ништо

home Познати

Анастасија објави фотографија прегрната со нејзиниот татко Аркан во Инстанбул (ФОТО)

Анастасија објави фотографија прегрната со нејзиниот татко Аркан во Инстанбул (ФОТО)

Анастасија Ражњатовиќ објави фотографија прегрната со нејзиниот татко Аркан во Инстанбул (ФОТО)
Ќерката ма една од најпознатите пејачки во регионот Светлана Цеца Ражњатовиќ секојдневно на Инстаграм објавува фотографии од нејзиниот приватен живот.

Неодамна таа со пријателите отпатувала во Инстанбул и се прошетала во досега невиден стајлинг што го привлече вниманието и на нејзините пријатели, станува збор за тексас јакна со фотографија на која се прегрнати таа со нејзиниот татко Жељко Ражњатовиќ Аркан.

Парламентарни избори 2020