сабота, 16. јануари 2021. Вести денес: 40
home Познати

Анастасија: Моите облини се природни

Анастасија: Моите облини се природни

Руската Ким Кардашијан има повеќе од 9 милиони следбеници на Инстаграм. Таа вчера обајви фотографија на која се гледаат нејзините бујни облини за кои таа тврди дека се природни.

Анастасија Квитико, или позната како руската Ким Кардашијан често објавува раголени фотографии на кои може да се забележи дека од ден во ден нејзините облини стануваат се поголеми, иако таа тврди дека се е природно на неа.

Многумиа велат и дека претерува со разголенот и дека ја премнува границата, сепак неа не ја засега многу мислењето а другите па често знае да употреби и фотошоп за да ја стесни половината, која изгледа нереално текна.

Коронавирус