среда, 22. јуни 2022. Вести денес: 171
АКТУЕЛНО

Падна владата во Бугарија, Кирил Петков повеќе не е премиер

home Познати

Анастасија конечно проговори за врската со Гудељ: Го спомна и своето поранешно момче (Фото)

Анастасија конечно проговори за врската со Гудељ: Го спомна и своето поранешно момче (Фото)

Пејачката Анастасија Ражнатовиќ долго време не ја објавуваше врската со фудбалерот. Но, конечно проговори за својот избраник,српскиот репрезентативец Немања Гудељ.

„Од мене и од мојата енергија, можете да видите дека сум многу среќна, задоволна и заљубена“- изјави таа.

Ансастасија прозборе и за своето поранешно момче Ѓорѓе Куљиќ, кој моментално е во врска со нејзината пријателка.

„Во неколку наврати кажав дека му посакувам се најдобро. Тој има право да биде со кого сака, луѓето продолжуваат и тоа е нормално. Навистина не ме повредува. Што се однесува до мене, немам ништо против, не сум емоционално повредена“- изјави Ражнатовиќ на гала отворањето на нејзиниот козметички салон.

Коронавирус