понеделник, 21. јуни 2021. Вести денес: 0
home Познати

Анастасија и Вељко останаа сами во вилата: Го снимаа луксузот околу себе, а особено тоа што му го зготви таа на братот е вистински хит (ФОТО)

Анастасија и Вељко останаа сами во вилата: Го снимаа луксузот околу себе, а особено тоа што му го зготви таа на братот е вистински хит (ФОТО)

Анастасија Ражнатовиќ заедно со нејзиниот брат Вељко Ражнатовиќ споделија снимка на социјалните мрежи од вилата на Дедиње.

Имено братот и сестрата се снимаа како уживаат во музика и пеење, додека Анастасија цело време го држеше мобилниот во рака, а во едно време се насмеала кога видела дека братот ја снима.

Анастасија и Вељко очигледно беа сосема сами во домот, а поводот за славење се уште не го откриле.

Инаку на видеата тие седеа во дневната соба, а во позадина се гледаше луксузот во кои ужива семејството Ражнатовиќ.

Она што предизвика најголемо внимание инаку беше и јадењето на Вељко кое најверојатно му го приготвила Анастасија.

ЕУРО 2020

Македонија