сабота, 4. февруари 2023. Вести денес: 67
home Познати

Анастасија и Вељко направија селфи со дедото: Еве како изгледа таткото на Цеца (ФОТО)

Анастасија и Вељко направија селфи со дедото: Еве како изгледа таткото на Цеца (ФОТО)

Слободан Величковиќ, татко на фолк дивата Светлана Ражнатовиќ, често истакнува колку му значат внуците, а колку тие му се радуваат на него покажува широката насмевка на наследникот на Цеца на заедничката фотографија со сестрата Анастасија.

Неодоливата семејна селфи фотографија која покажува, досега ретко виден момент  зад затворените врати на семејството Ражнатовиќ, полека но сигурно станува вирална, собирајќи многу симпатии од фановите, погледнете.