сабота, 4. декември 2021. Вести денес: 96
home Познати

Анастасија ги истакна нозете во провидно фустанче, а Цеца градите: Ќерката на пејачката го прослави роденденот со нова фризура (ФОТО)

Анастасија ги истакна нозете во провидно фустанче, а Цеца градите: Ќерката на пејачката го прослави роденденот со нова фризура (ФОТО)

Ќерката на Цеца вчера го прослави својот 20-ти роденден во еден луксузен ресторан во центарот на Белград.

Пејачката заедно со нејзината ќерка очигледно потрошиле многу време за да се дотераат, бидејќи изгледаа повеќе од сексапилно.

Анастасија на себе носеше прекратко бело провидно фустанче истакнувајќи ги нозете, додека нејзината мајка се појави во елегантен темно зелен фустан, истакнувајќи ги градите.

Освен облеката, фановите веднаш ја забележаа и променетата фризура на Анастасија која и стои одлично, погледнете.

Коронавирус