четврток, 23. јуни 2022. Вести денес: 0
АКТУЕЛНО

Падна владата во Бугарија, Кирил Петков повеќе не е премиер

home Познати

Анастасија блесна во црно: Ќерката на Цеца ги засени сите на својата роденденска прослава (ФОТО)

Анастасија блесна во црно: Ќерката на Цеца ги засени сите на својата роденденска прослава (ФОТО)

Младата пејачка, која за кратко време постигна голем успех, ќерката на легендарната фолк ѕвезда Светлана Цеца Ражнатовиќ, Анастасија Ражнатовиќ, вечерва во ресторан во Белград го слави својот 24-ти роденден.

Таа приреди гала забава на која пејачи се Јован Јоца Стефановиќ и Вања Мијатовиќ.

Пинк.рс беше на лице место, а пејачката пристигнала видно расположена за својот роденден и по тој повод им позираше на фоторепортерите.

Коронавирус