сабота, 23. октомври 2021. Вести денес: 0
home Познати

Анабела се плаши дека Луна ќе добие нервен слом кога ќе дознае дека се разведува

Анабела се плаши дека Луна ќе добие нервен слом кога ќе дознае дека се разведува

Анабела Атијас поднела тужба за развод, а сега се огласила за прв пат околу тоа.

Таа пред неколку дена доживеала драма во семејниот дом, а нејзината ќерка Луна не знаела ништо околу тоа, бидејќи се наоѓа во едно реално шоу.

-Јас и Луна сме многу блиски, не знам како ќе реагира кога ќе слушне што се случи. Таа е многу емотивна и само јас можам да ја смирам. Се плашам дека ќе се потреси доколку и кажат некои лаги таму, не сакам детето за ништо да ми доживее нервен слом-изјавила Атијас за „Свет”.

Најнови вести

Локални избори 2021