понеделник, 30. јануари 2023. Вести денес: 156
home Познати

Анабела повеќе не изгледа вака- направи драстична промена (ФОТО)

Анабела повеќе не изгледа вака- направи драстична промена (ФОТО)

Анабела Атијас е актуелна на српската естрада уште од 90-тите, но вака храбра кога е во прашање изгледот не била никогаш.

Имено, атрактивната пејачка направи драстична промена во чекор со трендовите.

За првпат одлучи својата фризура спотполно да ја смени, и ја скрати во моментално актуелната „стаклена фризура“.

Освен тоа ја затемни и бојата, па сега влегува во таборот на бринети. Како ви се допаѓа?

Извор: Вистина

Најнови вести