четврток, 29. септември 2022. Вести денес: 173
home Познати

Анабела објави видео од Скопје: Пејачката пропадната и тажна поради ситуацијата со ќерка и Луна (ВИДЕО)

Познатата српска пејачка Анабела Атијас чија ќерка Луна учествува во едно реално шоу во Србија вчера беше во посета на Скопје, а последната нејзина објава на Инстаграм предизвика лавина од коментари.
Анабела објави видео од Скопје: Пејачката пропадната и тажна поради ситуацијата со ќерка и Луна (ВИДЕО)

Имено станува збор за видео кое пејачката го објави на својот Инстаграм на кое се гледа нејзиното лице без шминка, а на истото се гледаат нејзините подочњаци како и нејзиниот умор.

Иако ретко Анабела се појавува на социјалните мрежи без шминка, фановите веднаш реагираа и запрашаа дали Анабела е загрижена за целата ситуација со нејзината ќерка.

Коронавирус