понеделник, 24. јануари 2022. Вести денес: 97
home Познати

Анабела конечно се огласи по шпекулациите за разводот и одземањето на имотот

Иако не се огласуваше уште од немилиот настан кој се случи во семејството Атијас пред десетина дена, Анабела сега одлучи да се обрати во јавноста.
Анабела конечно се огласи по шпекулациите за разводот и одземањето на имотот

Голема медиумска прашина во Србија се крена по веста дека Андреј Атијас, сопруг на пејачката Анабела, одлучил да покрене бракоразводна постапка и да и ги одземе сите бенефиции на пејачката.

Медиумите во Србија пишуваа дека Андреј наводно планирал да го земе станот во кој живее нејзината ќерка Луна Џогани, како и бутикот во кој е изложена нејзината модна линија, а со оглед на фактот дека тој го финансирал овој проект.

Иако не се огласуваше уште од немилиот настан кој се случи во семејството Атијас пред десетина дена, Анабела сега одлучи да се обрати во јавноста.

-Се е лага, е кусиот одговор на пејачката на социјалните мрежи по пишувањата дека стравува од губење на бутикот и станот.

Коронавирус