сабота, 28. ноември 2020. Вести денес: 91
home Познати

Анабела и Гаги по 10 години од разводот повторно завршија во кревет еден покрај друг!

Анабела и Гаги по 10 години од разводот повторно завршија во кревет еден покрај друг!

Во последно време во медиумите често се пишува за односот меѓу Анабела Атијас и Гаги Џогани, кои заедно се во реалното шоу „Задруга 3“, а во јавноста испливаа детали од нивниот интимен живот, иако тие се разведени од 2009 година.

Анабела и Гаги беа одбрани да бидат „потрчковци“ во изолација, па така по 10 години, тие спиеаја во кревет еден покрај друг.

Мене овде ми е најактуелна приказната на Анабела и Гаги, кои почнаа да комуницираат, и знам дека Гаги има желба да има убав однос со Анабела. Мислам дека Луна најмногу страда. Се согласувам и дека Анабела страда, жал ми е за неа, а исто и така и Гаги е тажен, можеби тоа не се гледа на неговото лице, но сето ова влијае на него. Така што,  јас ги поставувам Анабела и Гаги за ‘потрчковци’ во изолација“, кажа Млаѓа, кој е „газда“ оваа недела во реалното шоу.

Дали конечно ќе успеат да ги изгладат односите екс-сопружниците и да ги закопаат воените секири, останува да видиме…

Коронавирус