четврток, 9. декември 2021. Вести денес: 87
home Познати

Ана Севиќ објави фотографија од нејзината лична карта – не крие дека е шокирана, а еден детал им привлече внимание на сите (ФОТО)

Ана Севиќ објави фотографија од нејзината лична карта – не крие дека е шокирана, а еден детал им привлече внимание на сите (ФОТО)

Пејачката Ана Севиќ сподели фотографија од нејзината лична карта и призна за што е особено шокирана, но дури и во таа прилика таа покажа дека нејзиното презиме повеќе не е Севиќ.

Имено, за првпат на Ана и се допадна како изгледала на фотографијата на личната карта, и тоа веднаш го споделила со своите следбеници на Инстаграм.

Со објавувањето на овој документ, пејачката исто така покажа дека нејзиното презиме повеќе не е Севиќ, туку Недељковиќ, како и нејзиниот сопруг Данијел, со кого се омажи во мај оваа година.

– Со месеци сум во шок од убавината на мојата слика на мојата лична карта, ова се случува еднаш во животот. Чудата се случуваат кога веруваме во нив. – напиша пејачката.

Да потсетиме, на почетокот на годината Ана и нејзиниот сопруг Данијела Недељковиќ го доби второто дете, ќерката Сена, а од првиот брак со Дарко Лазиќ ја има ќерката Лорена.

Ана е повторно бремена само седум месеци по раѓањето на наследничката.

Коронавирус