понеделник, 30. јануари 2023. Вести денес: 36
home Познати

Ана Севиќ излезе од шок собата на Дарко Лазиќ и се огласи на Инстаграм (ФОТО)

Ана Севиќ излезе од шок собата на Дарко Лазиќ и се огласи на Инстаграм (ФОТО)

Поранешната сопруга на повредениот пејач Дарко Лазиќ, Ана Севиќ, се огласи откако излегла од шок-собата во која е сместен нејзиниот поранешен сопруг.

Ана се обрати преку Инстаграм:

-Почитувани пријатели, колеги и сите кои се молите, мислите и се грижите за Дарко… Ви благодарам за поддршката и за молитвите. Тоа е се што можеме засега да направиме за него. Крв не е потреба, а ако треба, ќе ве известам. Се надеваме и веруваме во најдоброто! Ви благодарам.