сабота, 27. ноември 2021. Вести денес: 52
home Познати

Ана Николиќ сподели брутално провокативна фотографија пред концертот на Раста во Скопје- од глетката раперот завршил на апарати (ФОТО)

Ана Николиќ сподели брутално провокативна фотографија пред концертот на Раста во Скопје- од глетката раперот завршил на апарати (ФОТО)

Пејачката Ана Николиќ (41) во свилено кратко фустанче буквално го распамети поранешниот сопруг, раперот Стефан Ѓуриќ Раста.

Имено пејачката потполно се врати во топ форма како во минатото кога важеше за една од најзгодните пејачки на естрадата.

 

View this post on Instagram

 

☀️ . #sunnyday #klinika #comingsoon #newalbum

A post shared by ??? ??????? (@ananikolicofficial) on

По оваа фотографија која ја објави на својот Инстаграм профил и напиша „животот е за живите“, фановите веднаш ја нападнаа со стотици коментари.

-Секоја чест, брутално добра, Раста на сигурно завршил на апарати, се само дел од коментарите.

 

View this post on Instagram

 

„Zivot je za zive, ..“ ? . #new #newsong #readyforsomethingnew #album #klinika #soon #ananikolic #kejteri .

A post shared by ??? ??????? (@ananikolicofficial) on

Инаку таа сподели фотографија пред концертот на Раста во Скопје, па од тука и коментарите на фановите дека тој завршил на апарати.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ??? ??????? (@ananikolicofficial) on

Коронавирус