вторник, 4. октомври 2022. Вести денес: 99
home Познати

Ана Николиќ со новата фотографија повторно наиде на осуда од јавноста (фото)

Ана Николиќ со новата фотографија повторно наиде на осуда од јавноста (фото)

Пејачката Ана Николиќ предизвика лавина коментари со новата фотографија што ја објави на Инстаграм.

Таа позираше во високи чизми и јакна со принт, моден избор што им се допадна на нејзините следбеници.

Сепак, околу нејзината тежина повторно настана хаос. Нејзините следбеници коментираат дека е време да се здебели.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ana Nikolić (@ananikolicofficial)

„Лист и бут како мојата рака“, „Ана, мора да се здебелиш“ „Ова е страшно“, коментираат на објавата.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ana Nikolić (@ananikolicofficial)

Отако ослабе Ана Николиќ постојани е мета на критики, но нејзе очигледнио и одговара и убаво се чувствува во своја кожа.

Коронавирус