среда, 21. април 2021. Вести денес: 10
home Познати

Ана Николиќ со неколку зборови и една фотографија предизвика хаос на Инстаграм (ФОТО)

Ана Николиќ со неколку зборови и една фотографија предизвика хаос на Инстаграм (ФОТО)

Откако успеа да го симне вишокот килограми и буквално да се „истопи“, Ана Николиќ постојано е во центарот на вниманието, како на медиумите, така и на јавноста. И додека едни ѝ аплаудираат поради тоа што успеа да ослаби 55 килограми, други сметаат дека претерува и дека е на работ на анорексија.

Но Ана изгледа не се заморува со коментарите на своите следбеници и продолжува да работи со полна пареа. Популарната пејачка ги откри стиховите од својата нова песна, кои ги напиша во описот на отографијата објавена на својот инстаграм-профил.

На фотографијата, Николиќ ја гледаме во модерен есенски стајлинг, кој одлично ѝ прилега и кој е вистински погодок!

Најнови вести

Коронавирус