вторник, 18. мај 2021. Вести денес: 151
home Познати

Ана Николиќ оваа тајна на раперот скапо ќе ја плати: Го избриша видеото поради оваа грешка, но полицијата веќе и ѕвони на врата! (ВИДЕО)

Ана Николиќ оваа тајна на раперот скапо ќе ја плати: Го избриша видеото поради оваа грешка, но полицијата веќе и ѕвони на врата! (ВИДЕО)

Пејачката Ана Николиќ и раперот Раста по разводот не останаа во добри односи, а доказ се секојдневните нивни објави во кои се провоцираат едни кон други.

Со оглед на тоа дека не останале во добри односи тие немаат ниту добри зборови да си разменат меѓу себе, а овој пат преку видео порака Ана му одржа лекција на Раста.

Иако го избриша постот каде го навредува Раста истиот остана овековечен на Твитер.

-Не  битно колку, битно е да си бил внатре. За разлика од мојот поранешен сопруг кој се трипа дека е криминалец, јас сум сепак ВИП робијаш. А каде е он? Седи еден и во тоа сум подобра, вели Николиќ во видеото, погледнете.

По оваа нејзина тајна која ја открила јавно фановите и порачаа да се подготви, бидејќи полицијата веќе и ѕвони на врата.

Коронавирус