четврток, 9. јули 2020. Вести денес: 1
МЕГА БОМБА

ВИДЕО: Тежок меѓународен блам на Заев, лажеа дека спречиле хибриден напад, а Заев пред пранкери го напаѓа Макрон, затвора аеродром, ќе населува мигранти

home Познати

Ана Николиќ откри дека користи апчиња со непозната супстанца па фановите паднаа во транс: Од нив се зголемуваат градите, а слабее телото

Ана Николиќ откри дека користи апчиња со непозната супстанца па фановите паднаа во транс: Од нив се зголемуваат градите, а слабее телото

Пејачката Ана Николиќ во изминатиот период никако да престане да провоцира и да ги изненадува своите фанови на Инстаграм

Имено таа откако започна активно да слабее и да му се враќа на стариот живот вежбајќи не престанува да споделува фотографии на социјалните мрежи.

Таа претходно призна дека користела апчиња чија супстанца не ја откри и најави дека ќе пристигнат уште едни апчиња кои и помагаат за смалување на тежината.

Па откако вчера сподели нова фотографија во базен, фановите се пошегуваа дека на пејачката останале градите кои и се зголемиле од апчињата, а тежината смалила, погледнете.

 

View this post on Instagram

 

Epic…timeless…❤️💎P.S.pokusavam da saznam koji eliksir mladosti pije Lidija!☝️🤫🤔😂

A post shared by ANA NIKOLIĆ (@ananikolicofficial) on

Парламентарни избори 2020