сабота, 23. септември 2023. Вести денес: 54
home Познати

Ана Николиќ од секогаш била риба- кога ќе ја видите нејзината сестра која е вистинска бомба ќе ви стане јасно зошто ја крие од јавноста

Ана Николиќ од секогаш била риба- кога ќе ја видите нејзината сестра која е вистинска бомба ќе ви стане јасно зошто ја крие од јавноста

Речиси нема некој да не знае дека пејачката Ана Николиќ има брат кој воедно и е и нејзин менаџер, но речиси никој не знае дека таа има и сестра на која јавно и го честиташе роденденот.

Имено пејачката сподели фотографија на нејзиниот Инстаграм профил од својата сестра и под неа напиша:

„Среќен роденден најубава и најдобра сестра на светот, те сакаме Тара и јас“, напиша пејачката.

 

View this post on Instagram

 

Srecan rodjendan najlepsoj i najboljoj sestri na svetu!Volimo te Tara i ja!❤️❤️❤️🥂💃💫

A post shared by Ana Nikolić (@ananikolicofficial) on

Набрзо следуваат и честитки од фановите во коментари, но и тие го коментираа изгледот на нејзината сестра.

„Ау преубави сте“, „убава ти е сестрата“, „убава жена“, „баш си личите“, беа само дел од коментарите.

 

View this post on Instagram

 

Welcome Vasilije💞💎 #tetke #porodicaaaaaa👑💪💪💪💪💝💞💕❤❣🌎🌎🌎🌎😍😍😍😍 Love❤

A post shared by Jelena Mihajlovic (@jelenam986) on

Најнови вести