петок, 4. декември 2020. Вести денес: 48
home Познати

Ана Николиќ објави фотографија од ќерката- кога ќе видите како е облечена малата Тара покрај базенот ќе се „стопите“ (ФОТО)

Ана Николиќ објави фотографија од ќерката- кога ќе видите како е облечена малата Тара покрај базенот ќе се „стопите“ (ФОТО)

Пејачката Ана Николиќ овие денови ужива во слободното време поминувајќи го со својата ќерка Тара.

Пејачката на својот Инстаграм профил ги воодушеви сите откако објави фотографија од ќеркичката како ужива покрај базен облечена во костим за капење.

По објавата пејачката доби само позитивни коментари, а како и до сега на сите фотографии Ана се уште не го открива лицето на нејзината ќерка, погледнете.

????

A post shared by ANA NIKOLIĆ (@ananikolicofficial) on

Коронавирус