понеделник, 28. ноември 2022. Вести денес: 169
home Познати

Ана Николиќ не знаеше дека ја снимаат, па за тоа што го направи среде парк зборуваат сите – особено никој не може да и го препознае лицето

Ана Николиќ не знаеше дека ја снимаат, па за тоа што го направи среде парк зборуваат сите – особено никој не може да и го препознае лицето

Српската пејачка Ана Николиќ редовно на социјалните мрежи ја покажува својата витка фигура која по борбата со вишокот на килограмите ја доби со оперативниот зафат и смалување на желудникот.

Имено пејачката иако го смали желудникот, таа редовно остана да вежба и да ја одржува фигурата.

А, овој пат тоа го докажа и пред камерите на „Папарацо лов“ иако не знаеше дека е снимана.

Пејачката на тренингот во еден од парковите во центарот на Белград тргна заедно со ќерката Тара и дадилката.

Во оваа прилика таа покажа како навистина изгледа нејзиното тело, а особено фановите се изненадија од лицето без шминка кое и е совршено, погледнете.

Најнови вести

Коронавирус