понеделник, 6. јули 2020. Вести денес: 54
МЕГА БОМБА

Нова аудио бомба: Се гледам со Вице, дадоа зелено светло да му се зaпaли колата, Трајче Заев даде црвен картон да не работи ништо

home Познати

Ана Николиќ направи нова промена, а тоа не им се допадна на фановите (видео)

Ана Николиќ направи нова промена, а тоа не им се допадна на фановите (видео)

Пејачката Ана Николиќ со својата трансформација ги збуни главите и на мажите и на жените кои постојано го коментираат нејзиниот изглед.

Ана избра шорц комбинезон и чекореше како манекенка за да ја покаже својата витка фигура.

Сепак, еден коментар привлече најголемо внимание.

„Каде се тие убави нозе? Не остана ништо “, напишала следбеничката во описот на фотографијата на Николиќ.

Парламентарни избори 2020