среда, 19. јануари 2022. Вести денес: 25
home Познати

Ана Николиќ нападната: Кој ѝ дозволил ваква да влезе во црква?! (ФОТО)

Ана Николиќ нападната: Кој ѝ дозволил ваква да влезе во црква?! (ФОТО)

Естрадната двојка Ана Николиќ и Стефан Ѓуриќ Раста изминатиот викенд ги пролсави првиот роденден и крштевката на својата единица Тара.

Крштевката се одржа во црквата „Света Петка“ во Белград, а роденденската прослава во ресторанот на хотелот „Хилтон“.

Е сега, гордите родители се погрижија се’ да помине во најдобар ред на овој среќен ден во нивното семејство. Ангажираа силно обезбедување околу црквата, ги поканија блиските роднини и пријатели, се дотераа и влегоа во црквата.

Сепак, нешто не беше како што треба. Барем според стандардите на добар дел од корисните на социјалните мрежи, кои остро го искритикуваа стајлингот на пејачката.

-Кој ја пуштил ваква да влезе во црква?“, се прашуваат тие, коментирајќи ги фотографиите објавени на социјалните медиуми.

Коронавирус