сабота, 30. јули 2022. Вести денес: 46
home Познати

Ана Николиќ ја подготви ќерката Тара за летниот одмор: Тоа што и го купи и вас ќе ве насмее до солзи (ФОТО)

Ана Николиќ ја подготви ќерката Тара за летниот одмор: Тоа што и го купи и вас ќе ве насмее до солзи (ФОТО)

Откако пред девет месеци се породи познатата пејачка Ана Николиќ секојдневно ги изненадува своите фанови објавувајќи фотографии од нејзината ќерка.

Овој пат таа ги насмеа сите откако на својот Интаграм профил објави дека нејзината ќерка е подготвена за летниот одмор.

Имено пејачката и купи костим за капење на својата ќерка, а фотографијата предизвика лавина од позитивни коментари, погледнете.

??????kupila majka dvodelni kupaci za svoju mrvicu!

A post shared by ANA NIKOLIĆ (@ananikolicofficial) on

Коронавирус