петок, 29. јули 2022. Вести денес: 0
home Познати

Ана Николиќ голото тело го прекри само со јакна – големите гради сепак не додржаа да не излезат, мажите се препотија (ФОТО)

Ана Николиќ голото тело го прекри само со јакна – големите гради сепак не додржаа да не излезат, мажите се препотија (ФОТО)

Пејачката Ана Николиќ на својот Инстаграм профил предизвика бура од реакции откако сподели фотографија на која е буквално гола.

Пејачката на себе имаше само долна облека, додека горе беше целосно гола прекривајќи се само со црна кожна јакна.

Во прв план беа нејзините гради, а оваа глетка предизвика лавина на коментари од фановите, особено од машката популација.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ana Nikolić (@ananikolicofficial)

„Ти душо гориш“, се само дел од коментарите.

Коронавирус