сабота, 1. октомври 2022. Вести денес: 64
home Познати

Ана Николиќ го соблече градникот и позираше гола: Топлес сесија за лечење депресија (ВИДЕО)

Ана Николиќ го соблече градникот и позираше гола: Топлес сесија за лечење депресија (ВИДЕО)

Пејачка Ана Николиќ реши да биде повторно во центарот на вниманието овие денови, па денеска направи вистински бум на социјалните мрежи.

Имено пејачката сподели видео снимка која е пожешка од било кога.

Станува збор за видео во кое таа е гола, или поточно топлес, а градите ги сокрива само со долгата коса.

„Не, не“, напиша во својот опис Николиќ, а со тоа ја распали и машката фантазија кај фановите.

Иако  е влезена во петтата деценија од својот живот, Ана значително ослабе и повторно е една од најзгодните пејачки во регионот.

 

Најнови вести

Коронавирус