среда, 8. декември 2021. Вести денес: 55
home Познати

Ана Николиќ го претера: Пејачката на праг на анорексија (ФОТО)

Ана Николиќ го претера: Пејачката на праг на анорексија (ФОТО)

Изгледот на пејачката Ана Николиќ не престанува да се коментира откако ослабе и се затегна.

Ана често објавува фотографии на социјалните мрежи, па вели дека слабите нозе ги воодушевуваат фановите, но сите не мислат така.

Ана сега објави фотографија во краток фустан и повторно привлече многу реакции, па многумина се прашуваат како е возможно толку многу да ослабе.

„Жено, како е ова можно?… Навистина го претера… Нозете ти се како стапчиња“, се само дел од коментарите.

View this post on Instagram

?

A post shared by Ana Nikolić (@ananikolicofficial) on

Најнови вести

Коронавирус