петок, 30. септември 2022. Вести денес: 0
home Познати

Ана Николиќ ги прекрсти нозете- под нив не носеше гаќички, но мислеше дека никој нема да го забележи тоа (ФОТО)

Ана Николиќ ги прекрсти нозете- под нив не носеше гаќички, но мислеше дека никој нема да го забележи тоа (ФОТО)

Српската пејачка Ана Николиќ не престанува да е во центарот на вниманието откако го смени својот имиџ.

Особено по драстичниот ослабен изглед, следуваше уште поголем шок и трансформација за нејзиното тело- нова фризура.

 

View this post on Instagram

 

? . .

A post shared by Ana Nikolić (@ananikolicofficial) on

Пејачката која плени со својот изглед од ден на ден не престанува да ги провоцира фановите, а овој пат ги прекрсти нозете облечена во долг црвен фустан, а фановите запрашаа само едно- „Ана каде ти се гаќичките?“, погледнете.

 

View this post on Instagram

 

? . . today in #red ??

A post shared by Ana Nikolić (@ananikolicofficial) on

Коронавирус