сабота, 19. ноември 2022. Вести денес: 94
home Познати

Ана Николиќ ги израдува фановите- нашето семејство наскоро ќе биде побогатo за уште еден член (ФОТО)

Ана Николиќ ги израдува фановите- нашето семејство наскоро ќе биде побогатo за уште еден член (ФОТО)

Пејачката Ана Николиќ на социјалните мрежи објави убави вести со што ги изненади сите фанови.

Имено нивното семејство наскоро ќе добие нов член, станува збор за снаата на пејачката која треба да се породи, а нај веќе на ова се радува ќерката на пејачката која ќе има друштво за играње.

-Нашето семејство  наскоро ќе биде богато за уште еден член! Мојата убава снаа, напиша пејачката на својот Инстаграм профил.

Коронавирус