четврток, 15. април 2021. Вести денес: 6
home Познати

Ана Курникова уловена со стомак до заби ФОТО

Ана Курникова уловена со стомак до заби ФОТО

Руската тениска ѕвезда Ана Курникова (38) не ја објави својата прва бременост сè додека буквално не се породи. Сега се појавија гласините дека убавата Ана и нејзиниот долгогодишен партнер, музичката ѕвезда Енрике Иглесијас (44) очекуваат трето дете, откако папараците ја снимија со труднички стомак. Дали е Ана Курникова навистина бремена? Ништо не е потврдено, но еве што знаеме.

Во декември 2017 година Ана и Енрике првпат станаа родители на близнаците синот Николас и ќерката Луси.

И покрај тоа што славната двојка одлучи првата бременост да ја чува во тајност, Ана и Енрике со задоволство ги покажуваат своите обожавани близнаци на социјалните мрежи.

Најнови вести

Коронавирус