сабота, 16. јануари 2021. Вести денес: 0
home Познати

Ана Кораќ ја копира бившата на нејзиното момче: Прво и го презеде Давид, а сега стави и иста тетоважа како Александра Суботиќ (ФОТО)

Ана Кораќ ја копира бившата на нејзиното момче: Прво и го презеде Давид, а сега стави и иста тетоважа како Александра Суботиќ (ФОТО)

Српската старлета Ана Кораќ направи нова тетоважа, но особено еден детал го привлече вниманието на јавноста.

Имено, поранешната ријалити ѕвезда го истетовирала името на своето кученце „Стикер“ на раката, како и мала шепа покрај неговото име.

Секој знае дека поранешната девојка на актуелното момче на Ана – Давид Драгојевиќ,  старлетата Александра Суботиќ, на која Кораќ и го превзема, исто така своевремено истетовира кучешки шепи, само на уште почувствително место –  на големиот, заоблен задник.

На социјалните мрежи веднаш се појабвија полемики дека едната старлета ја пресликала другата, односно, Ана ја копира Александра. Кораќ пак е  видно среќна поради новата „шара“ и не обрнува внимание на „копи-пејст“ коментарите.

Коронавирус