сабота, 27. ноември 2021. Вести денес: 0
home Познати

Ана Кораќ искеширала преку 20.000 евра за естетски корекции- еве како изгледаше пред нив (ФОТО)

Ана Кораќ искеширала преку 20.000 евра за естетски корекции- еве како изгледаше пред нив (ФОТО)

Старлетата Ана Кораќ имала многу естетски корекции, а доказ за тоа се нејзините фотографии од младоста.

Таа не крие дека направила естетски корекции и операции, па дури е и заштитно лице на една турска клиника за пластична хирургија.

Како што откри турскиот хирург во една објава на „Инстаграм“, старлетата направила мини лифтинг на лицето, усни, подигнување на горната усна, операција на носот и конечно ревизија на носот.

Кораќ исто така ставила силикони, а за истите платила 3.500 евра.

Носот го оперираше неколку пати, а тоа ја чинеше околу 7.000 евра, корекција на усните – 250 евра, ги пумпала јаболчниците – 200 евра, корекција на очите – 800 евра, го оперирала и задникот во Турција и за тоа платила 5.000 евра, па вкупно за пластичните операции искеширала 23. 750 евра.

Еве каква била Ана пред операциите.

Коронавирус