вторник, 21. септември 2021. Вести денес: 122
home Познати

АНА КОРАЌ ЕДВАЈ СО РАЦЕТЕ ГИ ПРЕКРИ СИЛИКОНСКИТЕ ЏИНОВСКИ ГРАДИ: Старлетата се разголе и направи хаос на социјалните мрежи (ФОТО)

АНА КОРАЌ ЕДВАЈ СО РАЦЕТЕ ГИ ПРЕКРИ СИЛИКОНСКИТЕ ЏИНОВСКИ ГРАДИ: Старлетата се разголе и направи хаос на социјалните мрежи (ФОТО)

Познатата старлета, Ана Кораќ со ноновата провокативна фотографија направи вистински хаос на социјалните мрежи.

Имено, таа објави селфи фотографија од пред огледало, а голите џиновски гради едвај ги прекри со своите раце.

Атрактивната старлета е доста активна на социјалните мрежи и редовно објавува провокативни фотографии, а притоа со својот изглед привлекува големо внимание од страна на јавноста и медиумите.

Коронавирус